| AdrianH1236774 a întrebat:

pe 1 aprilie am dat comandă la 4 lucruri pe eMAG inclusiv la un tel Samsung J5, astazi 4 aprilie au venit mai putin telefonul iar la detalii comanda nu arata predat curierului de ieri arata asa iar cand dau pe prima pagina la comenzi nu imi arata lista cu "Comanda Plasata, Comanda dată curierului, Comanda in Curs de livrare" etc. nu arata nimic si nu stiu cand vine are habar cineva de ce arata asa?

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Mai asteapta pana maine si dupa suna la ei.

9 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, probabil telefonul vine de la alt furnizor si de aceea nu a fost livrat impreuna cu celelalte obiecte.

| AdrianH1236774 explică (pentru Deliiiia):

Dar de ce la detalii comanda, nu imi arata panoul cu parcursul traseelor..nu arata nimic dar la celelalte produse arăta.

| Deliiiia a răspuns (pentru AdrianH1236774):

Ai verificat daca era in stoc?

| Betty12345678 a răspuns:

Daca a fost trimis prin fan curier ai ce astepta.

| AdrianH1236774 explică (pentru Deliiiia):

Da, era și este și acum.

| AdrianH1236774 explică (pentru Betty12345678):

A fost trimis la fel ca toate ca am dat comanda la toate deodata

| Betty12345678 a răspuns (pentru AdrianH1236774):

Depinde de unde vine. Emag isi ia produsele din mai multe surse.

| AdrianH1236774 explică (pentru Betty12345678):

Cand crezi ca va veni daca scrie ca produsul e dat la curier de ieri?

| AdrianH1236774 explică (pentru Betty12345678):

Ok mersii