| stefangx a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara niste ghete de piele Alessandro Biaggio din Bucuresti? FUNDA!

1 răspuns:
| Lukas1994 a răspuns:

La magazinul Leonardo din Unirii gasesti dar sunt vreo 4 perechi (de doua marimi fiecare), am cautat si eu recent si sunt literalmente imprastiate prin magazinele de incaltaminte/haine, iti sugerez mai bine sa comanzi direct de pe http://biaggio.ro/ pentru ca n-ai de unde sa stii in ce magazine le gasesti si nu are rost sa te chinui cautand, n-ai nevoie de card de credit, poti plati ramburs dar n-ai de unde sa stii daca-ti vin bine sau nu, asta-i dezavantajul.Mult noroc