| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,stie cineva de unde sa cumpar niste betisoare parfumate din acelea care ard, dar nu din alea care costa 6 sau 7 lei un set acelea miroase ingrozitor,

Răspuns Câştigător
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. In Jumbo (il gasesti in aproape toate orasele) sau Doraly (este un depozit din Bucuresti cu un stand cu sute de betisoare). Cu siguranta gasesti ceva pe placul tau.

1 răspuns:
| Călinescu_Sophia_1999 a răspuns:

Buna. Folosesc betisoare de la Gryndor. Sunt naturale si nu sunt toxice. https://www.gryndor.com/collections/betisoare-parfumate