| GeanyTiganu a întrebat:

Salut, TPU, stie cineva un gasesc Kiwi in Berceni la ora 11 noaptea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La ora asta, toate magazinele alimentare sunt inchise, dar suna-ti toti prietenii, peate a cumparat vreunul si are un kiwi in figider.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Injuri cu spume ca a fost desfiintat hypermarket-ul Real, care era deschis non stop
in rest, la 11 gasesti 1-2 Mega Image deschise non-stop si unele deschise pana la 12
https://www.mega-image.ro/......oredetails
harta e interactiva, poti sa gasesti si alt magazin!

| anonymus4106 a răspuns:

Ai scris Kiwi cu literă mare și asta mă face să cred că vrei un animal.