| user372920283y28 a întrebat:

Salut, TPU. Stie cineva un seller legit pentru nike tech, unde sa fie calitatea mai mare? Sau cum as putea sa il găsesc pe pandabuy

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut,vrei adidasi originali de pe siteuri chinezesti?
Daca vrei originali mergi fie in mall fie la magazine specializate pe Nikeuri originale, ieftin si bun nu exista!

As vrea si eu un Maserati nou dar la pret de Logan, crezi ca am sanse?

Chinezii vand fakeuri

| user372920283y28 explică (pentru Simpatic):

Fratele meu, n-ai inteles intrebarea, am intrebat de un seller legit, in sensul in care daca eu comand un produs de pe pandabuy sa arate ca in poze, sa nu ma trezesc cu opusul pozelor, daca intelegi ce zic. sunt conștient ca pe pandabuy sunt fake uri?‍♂️