| Annouka a întrebat:

Stiti daca sunt magazine in Iași care au lucruri ca de pe Wish? Nu neaparat acelasi pret, dar acolo gasesc toate chinezariile si as vrea sa comand dar costa curierul, vine tarziu, etc. Daca stiti unul in Iași, va rog spuneti-mi unde! As avea nevoie sa gasesc unul pana la sfarsitul lunii.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Scrie pe google magazine chinezești în Iași și îți apare o listă. Ți-aș fi dat un printscreen sa vezi cate ai in zona ta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu te coafeaza eGros sau ala de linga fosta Hala Centrala... cam greu.