| meastylin a întrebat:

vrea sa va spun care e cel mai bun telefon dintre nokia n900 sau appel iphone cine imi spun care dintre aceste doua telefoane e mai bun primeste funda subcceshappy

Răspuns Câştigător
| edc a răspuns:

Iphonu e mai bun ca orice telefon eu am iphone si is foarte multumita exista multe aplicati free pentru el si niciuna nu e fake toate is original si daca ai comp Mac (http://www.google.com/......tp?/imgres ) poti sa faci multe chesti
poze face super
Sper ca te-am ajutat :) Funda?

10 răspunsuri:
| edc a răspuns:

Iphonu e mai bun ca orice telefon eu am iphone si is foarte multumita exista multe aplicati free pentru el si niciuna nu e fake toate is original si daca ai comp Mac (http://www.google.com/......tp?/imgres ) poti sa faci multe chesti
Sper ca te am ajutat.:)
Funda?:D

| GeoJill29 a răspuns:

Eu cred ca mai bun e iPhone-ul dar se sparge foarte repede.La Nokia n900 poti scrie mesaje mai repede pentru ca are tastatura.Acum tu hotarasti, e decizia ta!happy

| David13 a răspuns:

Eu am un prieten care a avut Nokia n900 si i s-a stricat imediat.
Verisoara mea are Iphone si merge foarte bine.
Eu zic ca Iphone este mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Appel iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ca la masini.cea mai buna masina e aia pe care o Ai. celelalte sunt fite,pe care daca ti le permiti,te arunci, daca nu raman vise, si astea sunt din multimea grijilor.dar trec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone-ul este mai bun, iti zic eu sigur.Bineinteles,daca iti cumperi e alegerea ta. sper sa faci alegerea buna! Success!

| Nanami利 a răspuns:

Mai bun este Nokia n900 ca am vazut si pe netbig grin. Funda?[-o

| adizzx a răspuns:

Iphone eu am iphone 4 am avut si 3 si 3 gs...si nu am avut prbleme cu ele. functioneaza. face poze filmeaza perfect.

| burnik a răspuns:

Iphone. funda?

| COSMIN01_8510 a răspuns:

Iphonul pentru ca are siri si are touchscreenul mai bun.parerea mea e sa-ti iei un iphone, chiar dacai mai scump, merita