| Stargoz a întrebat:

Vreau sa cumpăr un joc pe Playstation 4 de la ei de pe store si costa cu 2 lei mai mult decât am pe card si e Sambata si nu pot sa pun bani pe el ca e inchis la banca si as vrea sa il cumpăr acum (daca nu se poate nu e bai ca pot avea rabdare) dar ma întrebam dacă stie careva de unde pot lua un cod de reducere cat de mic se poate si de 1%.

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Sigur, faci voodoo magic si iti maresti banii de pe card cu 1%