| Iulian743 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un joc folosind PaySafe, dar tranzactia nu se poate efectua in RON, ci doar in euro, iar biletul meu de Paysafe este in RON! Pot cumpara sau imi pierd banii daca fac asta?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu ai cum sa iti pierzi banii. Se va face conversie din lei in EUR la un curs de rahat si cu asta-basta.

5 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Lasa-mi mesaj in privat si te ajut eu.

| HourMind a răspuns:

Poti cumpara linistit!

| Sn4k3 a răspuns:

Poti, se face conversia automat.

| Yurisa a răspuns:

Poti cumpara deoarece de conferteste automat.
Daca ai un paysafe de 50 de lei de exemplu se ia in considerare valoarea sa in euro (aproximativ 10-13, nu stiu cursul valutar), penteu a stabili valoarea exacta poti cauta un convertor online din lei in euro si invers

| Tuderlus a răspuns:

Nu are treaba se face conversia automat de la ei. El este calculat dupa in euro mai exact 50lei=10euro,25Lei=5euro.