| Andi94 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un iphone foarte ieftin sa coste maxim 550lei.As prefera iphone 3gs sau daca nu gasiti cautati un 3g 16gb la maxim 450lei.

4 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Nu exista! la 16 gb pe eMAG e 2600 lei... exista o replica a iphone 4. uite aici. si contacteaza-ma si pe mine la klau_klaudyutzu35@yahoo.com daca ti l-ai luat.

| lucifer636 a răspuns:

Cauta pe okazii, dar mai ieftin de 500ron 3g nu ai cum sa gasesti.

| NoNameW a răspuns:

Daca mai esti interesat am iphone 3g 8gb arata 8.5/10 functioneaza 9/10 400 lei daca esti interesat id:wang_alin
fb; alin cristian wang