| Costin2011 a întrebat:

vreau sa-mi iau un cuptor cu microunde si nu stiu de care sa iau deoarece vreau sa fac floricele si pizza la el, puteti sa dati idei? cu grill sau fara...

Numai bine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt microunde care au o farfurie de sticla si se misca in stil rotativ, alea sunt bune pentru orice. Alege marca japoneza sau germana ca alea dureaza multi ani.

| Magnific a răspuns:

Pai imi cam toate poti sa faci floricele si pizza vezi aici o lista http://www.altex.ro/......-microunde

| isis5001 a răspuns:

Ia-ti cu grill. La orice cuptor cu microunde poti face pizza sau floricele, acolo e vorba de selectarea temperaturii si timpului, optiuni pe care fiecare cuptor le are. Eu iti recomand Philips, eu din acela am si este f bun.

| Razvan22 a răspuns:

Budget