| Condratt a întrebat:

Salut tuturor!
De ceva vreme am o fobie, deși e mai mult o chestie legată de igienă.
Când lucrez, port mănuși, în mai toate lucrurile pe care le fac.
Până acum am purtat mănuși din material textil. Sunt bune, ușor de spălat, etc..
Vreau o pereche de piele.
Ceva să nu semene a mănuși de iarnă, împotriva frigului. Să nu fie groase, cu blană.
Vreau ceva slim, elegant și practic.
Mă poate ajuta cineva cu niște poze/ prețuri/ locații de unde pot fi cumpărate?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Exista manusi din piele, pentru toamna, necaptusite. Sunt fine si... scumpe. Le gasesti in general in magazinele cu posete sau pantofi din piele naturala.