| ANET89 a întrebat:

Salut tuturor.
Vreau sa comand de pe un site, ofertesireduceri.com un sac de aspirator universal. Dar nu stiu daca se potriveste si la aspiratorul meu. Acolo scrie ca sunt universali si cam seamana cu sacii de hartie pe care le am,dar oare or fi buni?

Ca m-am saturat sa tot cumpar de hartie,,asa asta se goleste si se pune la loc, se spala...etc.

Stie cineva?

http://www. ofertesireduceri.com/sac-aspirator-universal

1 răspuns:
| Radu_Traian_1992 a răspuns:

Buna. Nu ma pricep dar daca este universal inseamna ca se potriveste. Daca nu se potrivea nu mai scria universal.