| Pau a întrebat:

Heey`! Stie cineva la ce se refera preturile astea? La cele din Romania sau din America, sau mai stiu eu de unde? Ca nu inteleg, nu scrie nici dolari nici ron sau lei... cel putin nu am vazut. Si daca vreau sa comand de acolo, oare e de incredere?
http://www.reserved.com/2011/#/en/collection/product/10, P8158
Cine ma lamureste fundita :*

1 răspuns:
| larysa_6503 a răspuns:

Buna.Preturile cred ca sunt in dolari(cel putin mie asa mi-au spus mai multe persoane) si cred ca poti comanda ca e o firma serioasa, ca nu e una necunoascuta.