| Aurel855 a întrebat:

Salut, unde pot gasi si eu cola lime CU ZAHAR? Am cautat peste tot. Oare nu se mai produc sau ce?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Adică vrei sa zici ca ai fost fix in fiecare magazin si alea mici de cartier si nu ai găsit?

| Simpatic a răspuns:

Nu stiu care e coca cola cu zahar sa fie coca cola aia clasica? care nu scrie pe ea zero sau alte minunatii, daca da gasisem in kaufland fara probleme
acum nu stiu dar sunt niste directive europene ceva si zaharul este scos sa limitat ca si cantitate in schimb se folosesc indulcitori cancerigeni sucraloza, aspartam

| ValentinGabi a răspuns:

Găsești prin supremație sau la magazine alimentare e imposibil să nu