| anonim_4396 a întrebat:

Voi observati diferente la Coca Cola Lime?

19 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da,dar tot nu mi se pare bună la gust.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu nu beau sucuri carbogazoase, dar pot sa te asigur ca in general e exact aceeasi substanță, insa ambalajul e diferit.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Mi-am dat seama
Nu e nici o schimbare

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

O viata ai,, si p-asta o retii de la anumite alimente/bauturi?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Compensează alte prostii pe care le-am făcut. Sa nu mai vorbim de băuturi laughing eu beau, dar nu suc rolling on the floor deci nu pierd nimic. Dar da, am mai băut si suc cand eram mica, dar prefer sa nu. E doar apa cu bule, mult zahar si arome artificiale.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Vodka si alte nebuneli? Nu mai bea,, ca te imbeti/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Daaa, cu lamaie sau grape-fruit, dar stai liniștit. Am acumulat experienta. Si cand beau sunt constienta de ce fac, insa nu îți imagina ca sunt ultima alcoolica de pe pământ. Beau ocazional sau cand mai merg pe la petreceri.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tu nu intri in tiparul adolescentilor din ziua de astazi,, sa inteleg! Copiii din ziua de astazi, pur si simplu se lauda si ei ca s-au imbatat pentru nu stiu sa consume alcoolul, cand ii aud ma ia groaza. Cunosc si eu astfel de specimene care se lauda toata viata pentru 2 guri de bere si pentru 1 shot de vodka, puberi acneici

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing haha, fraierii rolling on the floor pe langa asta, eu beau insa nu am nici acnee.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Se mai imbata omul, ca na... cat alcool sa tot duca corpul, dar sa te faci prastie din 2 guri de bere, trebuie sa fii prea idiot. Era pe aici un puber care se lauda ca a baut visinata, tuica,, vin si bere si nu s-a imbatat, mi-am dat seama din prima ca minte pentru a cersi atentie, doar daca ai combinat vinul cu orice altceva, te ia targa de la orice petrecere pana spre spital!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing mie imi place vinul alb demisec big grin
Dar nu sunt atât de proasta incat sa amestec băuturile.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Daca le-ai amestecat, esti pa-pa

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Pa-pa viață! Bun venit in coma.

| justanotheruser99 a răspuns:

E doar politica de piață. Se dorește atragerea unui număr mai larg de consumatori, prin "noile" produse, care de fapt se dovedesc a fi aceleași.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Da, dar cu Coca Cola Cherry nu e asa
Are gust oarecum de cirese

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing s-au chinuit mult sa faca varianta aia. E greu sa schimbi ambalajul, dar cand e sa schimbi si conținutul? Îți imaginezi.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Mare chin pe ei :))
Apropo, asculta asta sa vezi ce am ajuns :)) https://www.youtube.com/watch?v=kvh5-qSqGJE

| August99 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat