| adizzx a întrebat:

Urgent am nevoie de o idee de cadou pentru o zi de nastere.(dar ceva super )ajutati-maa...

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

@aditzzx cred ca trebuia sa dai mai multe detalii de ex : Salut am nevoie de o idee pentru o zi de nastere ( merg la ziua unei fete/baiat) ceva spectaculos pentru varsta de ____... Ajutati-maa...
In cazul dacă e fată cumpărăi :
un ursulet mare de tot (am văzut că chestia cu ursuletii inca mai functioneaza indiferent de varstă)
- dacă ii stii corupul ei (grasă, slută, asa si asa ) iai o rochie
-dacă ii sti marimea la pantofi iai o pereche de pantofi cum poartă ea de obicei
-iai un parfum scump ( dacă ii stii zodia iti recomand sa te uiti aicihttp://funnyblog.ro/parfumul-zodiei-tale/)sa nu uiti ca se aplica si la fata dar si la baiat
-daca ai o poza cu ea fa o perna personalizata cu ea [ optional : si cu tine.pe care sa scrie prieteni... ] si dedesubt scrie-i numele. merge si la baieti dar cu " amici pentru totdeuna"
In cauzl daca e baiat :
-o camasa alba
-un parfum
-o perna personalizata
-daca e mai afemeiat dul la un striptiss :))
-un tricou
-un maimutoi care danseaza, canta...ect
Scuze tias fi dat si mai multe dar cam am lipsa de inspiratie in momentul actual

11 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Daca este fata poti sa ii iei o bijuterie sau o geanta frumoasa, acum depinde si de varsta... daca sunteti tineri uite aici cateva idei:
http://www.modanet.ro/produse_Accesorii_wmv9.html
http://www.modanet.ro/produse_Bijuterii_wmbl.html
Scapi si ieftin :)

| AmandytaErhan a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa spui dacai fata ori baiat in orice caz uite niste cadouri dragute: o rama, o curea, un parfum, pereche de ochelari de soare, un ceas.

| Crs a răspuns:

Idee* poate ai vrut sa scrii.

| myDcg a răspuns:

Cauta in categoria cadouri femei/fete de pe www.mydecogift.ro magazin online de cadouri. Sigur nu vei regreta!

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu conteaza cadoulm, conteaza ca este din inima...depinde de persoana:

-daca e atletica poti sai iei o minge de firma din piele adevaratahappy
-daca studiaza prin carti mult(pers tocilar),ai putea sai iei o carte care crezi ca iar face placere sa o citeasca
-daca vrei sai dai un cadou mare,iai o bicicletalaughinglaughinglaughing
-daca ii plac chestiile scumpe,iai un telefon, sau o masinahappy
-daca e pasionat de jocuri pc, iai un cd cu jocuri fainehappy
-poti sai iei un breloc pentru telefonhappy
poti sai iei multehappy
sper ca ti-am fost de ajutorhappyhappyhappy
fundita?hee hee

| Gabitza00 a răspuns:

Eu stiu? Ceva de imbracat daca este pentru o fata ea va prefera niste sandale sau tricouri decoltate bine inteles ca daca este pentru un baiat tu ar trebui sa stii deoarece esti baiat

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Puteai sa ne spui si nou pentru cine(varsta, numele.)

| adizzx explică:

Fata.

| rebecca_3825 a răspuns:

Pentru fata sau baiat?

| MoarteacuCoasa a răspuns:

Incearca o masina cu telecomanda!

| LoLo_5094 a răspuns:

Pai o jucarie de plus mare(ursulet, sau orice altceva) daca e si funny e si mai bine, un buchet de flori si cred ca o sa se bucurebig grin Sper ca te-am ajutathappy