| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...peste doua saptamani este majoratul prietenului meu si as vrea sa-i fac un cadou, nu am nici o idee...va rog sa ma ajutati

cel mai bun raspuns primeste fundita+vot

pupici(scuzati categoriabig grin, am nevoie cat mai urgent de raspunsuribig grin)

4 răspunsuri:
| anamariaiuliana a răspuns:

Oo sti ce daca are 18 si tu cred ca tot pe acolo oricum poti sa ii ei un ursulet etc si pe fundu cutiei sa iii pui un pachet de durex pe bune ar fi misto da sa nu se vada cand ii dai cadou si cand se uita in el ramane :O si tie ti-ar placealaughing)
bft

| PinkNiceBaby a răspuns:

Poti sa ii iei un CD cu muzica lui preferata. O petrecere surpriza. Un film. o cutie de bomboane. un sarut dulce. Sa ii dai mancarea lui favorita. Sai ii spui pritenilor apropiati sa ii trimita mesaje pe tel de felicitri sau cv de genu` sau o poza cu voi doi sarutanduva sau ceva de genu`. Un tricou cu poza voastra sau cu el. Ok. sper ca ti-am fost de ajutor. BAFTA >big grin

| aleSsialeXxia a răspuns (pentru PinkNiceBaby):

Pai as vrea ceva special...ma gandeam la un obiect cu un mesaj cu subinteles sau ceva de genu sa fie amuzant dar in acelasi timp si ceva ce sa tina de noi 2...nu am nici o idee, mi-e foarte greu si peste 2 saptamani trebuie sa ii dau cadoulI don't want to see

Răspuns utilizator avertizat