| Equinox a întrebat:

Urmeza sa imi cumpar un laptop dar inca nu mi-am ales unul. Vreu un laptop care sa coste max. 3.500 cu procesor cu 4 nucle, RAM de 6-8 GB, placa video nVidia 540 2 GB, 15 sau 17 inchi pe diagonala.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Esti SIGUR ca ai nevoie de laptop? Nu de alta, dar oricit ai da pe el, daca il folosesti zilnic in loc de desktop, tot e terminat in maxim 4 ani.

| CupY a răspuns:

Vezi laptopul HP ENVY 14. S-ar putea să-ți placă. Însă caută ceva la ofertă, să ieși cât mai bine preț/calitate.

Stimă.

| Equinox explică (pentru CupY):

Imi poti lasa un link de la eMAG?

| CupY a răspuns (pentru Equinox):

Nu din păcate maestre. Nu sunt cel mai priceput în materie. Însă sunt alții. Laptopul menționat mai sus a fost premiat the best laptop 2011 la CES ( http://cesweb.org/). Caută topuri oficiale în google și ai să găsești tu. La fel și pe eMAG caută promoții poate te încântă ceva.

Succes!

| Equinox explică (pentru CupY):

Nu l-am gasit imi poti lasa un link, ceva sau numele lui complet, funda.