| elenabunu a întrebat:

Vine ziua iubitului meu si vreau să-i fac un cadou surpriză. Locuim împreună. Ma puteți ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Fa-i o petrecere surpriza.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Spune-i că ești însărcinată, lasă-l 10 min. să transpire, apoi spune-i că ai glumit... laughing

| Georgian2Adiv a răspuns:

Ceva personalizat cu numele lui sau cu voi. Spre exemplu, daca el este fumator personalizeaza-i o tigara electronica cu numele lui.

Tricourile, ursuletii, canile personalizate sunt prea demodate si comune... incearca ceva original ce cu siguranta o sa-i placa.