| lays a întrebat:

Vine ziua iubitului meu si as vrea sa-i fac o surpriza. mi-ar placea sa fie ceva deosebit.nu un cadou ca parfum, bluza sau altcceva.mentionez ca locuim impreuna.deci?big grinma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Ar fi dragut un tablou inramat cu poza voastra sa il puneti pe perete.Asa cei care vin la voi in casa, vor observa ce mare e dragostea voastra.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mina a răspuns:

Vine acasa... din hol pana in dormitor gaseste cate o piesa din imbracamintea ta. Ajunge in dormitor, acolo esti tu, in lumina difuza a lumanarilor parfumate, in lenjeria intima sexy pe care ti-ai cumparat-o special pentru el. Cand ii vei vedea privirea iti vei da seama ca merita! Poti sa pregatesti o cina romantica, cu toate detaliile: lumanari, desert...inca un desert.batting eyelashes

| Unique a răspuns:

O cina romantica ar fi superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pregatesti cina. o mancare preferata a lui.sa inchiriezi un film care sa fie genul lui... iar noaptea faceti dragoste. nu uita sa iei o lenjerie intima sexi, sampanie, si lumanari parfumate pentru decor