| FLAViЯ a întrebat:

Ce cadou sau surpriza ii pot face iubitului de Valntine's Day? nu am idee! Nu dispun de foarte multi bani, nu locuim impreuna si suntem un cuplu de un an si jumatate. Ce ii pot cadona astfel inkit sa'l surprind placut?

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Poti sa cumperi o rama foto pentru trei fotografii in care sa pui o poza cu tine, una cu el si una cu voi doi intr-o ipostaza romantica,

-un puzzle personalizat in forma de inima sau simplu, care sa formeze o poza a voastra, l-ar lua prin surprindere. Gandeste-te ca el o sa vada multe piese imprastiate, o sa vrea sa-l rezolve si va avea o surpriza de proportii cand o sa vada ca este cu voi doi.[este destul de originalthinking
-un ceas de perete in forma de inima.care poate fi personalizat cu poza voastra,
-o pernita sub forma de inimioara cu poza voastra sau tricourile personalizate,
-un medalion in care sa fie gravate sentimentele tale pentru el, fie ca vei scrie in limba romana, fie ca vei alege engleza, va fi un dar pe care sigur il va adora.

pa, pa:*

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Orice numai cruci nu!

| doinitza12 a răspuns:

Pai mai intii afla cei place. ce hobby are.sii ei cadou dupe ce ii place si ce nu are

| jasmine73 a răspuns:

O seara romantica cu trandafiri, lumanarele, muzica in surdina, poate dans, apoi ii poti oferi un parfum sau un ceas

| ame93 a răspuns:

Eu i-am luat un parfum ca are de toate si parfumu e mereu bine venit oriqm ceva deosebit fa-i de ziua lui de nasterewinking