| Didixu a întrebat:

Vreau sa ii fac iubitului meu o surpriza cand se intoarce din Austria.Ma puteti va rog ajuta cu niste sugestii, ce cadou as putea sa ii iaubig grinFundita!

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce ii place lui? Tu esti iubita lui, ar trebui macar sa poti intui ce i-ar place, sau macar ce ai vrea TU sa ii iei. Eu sunt de parere ca un cadou care vine din suflet, nu sfatuit de alte persoane, este cel mai bun. De obicei barbatii nu se asteapta la cadouri asa ca nu conteaza ce cadou ii faci, o sa ii placa.