| RB26DETT a întrebat:

Voi ati reusit sa vindeti ceva pe olx? Credeti ca daca promovez anuntul voi avea mai multe sanse de a vinde un lucru?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde ce vinzi si cat de cautat e acel ceva!

| kar1GaNNN a răspuns:

Am vandut un caine pe olx.
Daca promovezi anuntul nu neaparat ca vei avea mai multe ca sa vinzi acel produs dar conteaza ca acel anunt e mereu activ pe site.

In mod normal cand vrei sa vinzi ceva faci un anunt si acela dupa o luna va fi dezactivat.

Conteaza probabil si promovarea.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Am vandut un caine si o tableta.Eu cred ca vei avea mai multe sanse daca promovezi anuntul

| dianabaumli a răspuns:

Da, lucrez la un magazin online si faptul ca ne-am postat anunturile pe OLX ne-a crescut vanzarile.happy

| DrMundo a răspuns:

Da, eu am reusit sa vand niste adidasi, si da promovarea te-ar putea ajuta, bineinteles daca produsul tau e la un pret rezonabil si un produs bun