| sierra1 a răspuns:

Nașpa și foarte scumpi: cinstit, niciunul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Costă foarte mult nu merită, mergi in piață la tarabe acelasi produs il gasesti la 20 lei

| dullcat a răspuns:

Buna.Niciuna.Copiii cresc repede si isi strica si mai repede hainele, cel putin cei care au o copilarie adevarata.De banii astia cumperi multe perechi care nu sunt,, de firma''. Btw, nu exista de firma, hainele astea sunt facute tot in tarile sarace, deci platesti numai pentru buzunarele gigantilor care au infiintat brandul, astfel ca articolul de imbracaminte e de fapt de 10 ori mai ieftin in ce priveste costul de productie, fata de pretul afisat pe eticheta.

| relian a răspuns:

Pantaloni scurti negri, pfff cum dreacu fac aia pantalon scurt negru laughing pai dacas panataloni sxcurti, is scurti cai cald afara, dacai cald afara culoarea neagra absoarbe mai rau radiatia, deci mi se par o timpenie.

femeia asta dullcat e de jale, la ea pretu ala e sa umpli buzunarele corporatiilor laughing atit de incuiata este la minte.
Nu exista de firma, la ea totu e te la fel, acelasi material, aceiasi croiala, tot la fel, probabil acu o cazut din Luna.

Costu de productrie de 10 ori mai ieftin cu obtinerea laughing la ea conteaza doar ala care il face, persoana care coase acel material, in restul materialele alea is duse acolo asa vin ele singure, transportul acelor haine, ala nu trebuie bagat in pret, aia transporta moca, depoziteaza moca si tot asa.

Sai spuna cineva fetei asteai sa se ocupe de altceva, sa faca ceva curat, sa dea cu matura pe undeva, sa se lase de sportul asta dea da raspunsuri penibile laughing
Pt ea un produs scump trebuie facut neaparat intr-o tara bogata, sau foarte bogata laughing altfel e produs slab, cit poat sa le bese mintea unora laughing