| anonim_4396 a întrebat:

Salut, voiam sa-mi cumpar ceva de pe Altex si la modalitati de plata imi arata numerar la livrare (adica ramburs) doar vreau sa stiu. Psbig grinau funda

Răspuns Câştigător
| Shooterman a răspuns:

Dupa ce ai ales produsele dorite si ai parcurs toti pasii necesari pentru crearea contului, in timpul plasarii comenzii alege modalitatea de plata: "Numerar cu plata la livrare".
Deci platesti cand iti ajunge produsul.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Platesti cand primesti marfa. Greu de inteles?

| Vali241 a răspuns (pentru darrio2007):

Doar voiam sa stiu ca nu stiam ca eu comandam mai des de pe eMAG si scria ramburs... Ma rog