| Davidws a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar ceva de la Capodopera si as vrea sa stiu daca e totul legit, daca hainele sunt originale si cum se comporta personalul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asat se poate verifica la Registrul Comertului, daca businessul lor este Legal (legit).

Daca hainele sunt originale - trebuie sa mergi sa ceri certificatele de calitate din magazin, care dovedesc ca fiecare marca de haine este adus de la producatorul lui legal.

Noi chiar nu avem cum sa stim aceste lucruri legale, fiindca nu avem acces la actele lor.

| thunder11 a răspuns:

Iti dai seama ca sunt originale, toate vedetele si toti influencerii cumpara de acolo si in plus la pretul ala nu prea cred sa fie fake