| SuntElena a întrebat:

Salut, vreau sa cumpăr un telefon dintr-un amanet din alt oraș. Telefonul va fi pus prin curier cu verificare colet. Care sunt șansele ca el să aibă probleme daca in anunț e specificat că nu are? Bănuiesc că amanetul nu ia telefoane stricate, nu?!?
Vreau sa aud și părerea voastră, mulțumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| GicaGigekGica a răspuns:

Slabe sanse, dar daca esti ghinionist se poate. happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In locul tau aș cumpara unul nou, din magazin.

| Marbea a răspuns:

Cand primesc produse la amanet le verifica sa fie functionale. Poti sa i spui sa trimita telefonul prin curier cu verificare la livrare, adica deschizi coletul in fata lui.