| SuntElena a întrebat:

Salut, vreau sa cumpăr un telefon de pe OLX, de la un amanet dintr-un alt oraș. Si ar fi transportat prin curier, as vrea sa știu cât timp îmi lasă curierul sa verific telefonul.
Specific că o să fie pachet cu verificare, deci cât timp mă va lăsa curierul sa verific telefonul?
Mulțumesc mult, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Probabil va sta pana deschizi pachetul si vezi ca e telefon si nu o cutie goala. Daca nu functioneaza nu cred ca e problema lui dar il poti ruga daca asteapta sa l deschizi si vezi ce zice.

1 răspuns:
| goguPatent a răspuns:

Maxim te lasa sa vezi ce e in pachet si atat