| AndreiAndrewAndi a întrebat:

Salut! Vreau sa dau o comanda de pe aplicatia nike,mai exact la o pereche de air force 1, pretul la checkout fiind de 600RON, vreau sa stiu daca a mai comandat cineva si daca trebuie platite taxele vamale sau alte taxe.Mersi!

Răspuns Câştigător
| 6Radu5 a răspuns:

Toata lumea numai cu air force 1, cea mai basic incaltaminte, de 600 lei iti iei ceva mult mai ok dar daca tie iti plac cumpara-i. Daca dupa ce ai facut comanda iti zice ca trebuie sa platesti 600 ron asta e suma finala, ma gandesc ca este depozit nike si in Romania si ca nu comanzi din nike uk.
Zi faina.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce site de referi?
Ca RONi se platesc NUMAI in Romania, unde nu ai de ce sa platesti taxe vamale sau orice altfel de taxe.