| Mandeliu a întrebat:

Salutare TPU, am comandat de la magazinul Nike din oras doua pereche de Air Force-uri(https://imgur.com/a/SQC6L) una pe culoarea din poza si una pe negru. Sunt tentat sa merg pe culoarea din poza, dar vreau sa stiu daca sunt greu de intretinut, ca ei arata foarte bine, am probat o pereche in magazin dar erau fixi, si de aceea am dat comanda. Deci, intrebarea e: Pe ce culoare ati merge, in functie de cum arata si cum se intretin si cum rezista.

6 răspunsuri:
| Elena2106 a răspuns:

Cumpara culoarea asta se vede mai frumos am avut acceas dar pe alb