| fabian12345326 a întrebat:

Salut, vreau sa fac si eu comanda la o pereche de papuci ADIDAS ADISSAGE M
(Cautati pe internet)si vreau o parere despre ei sa stiu daca îi cumpar sau nu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Doar parerea ta conteaza. Pentru ca tu ii cumperi. Ai net, caută.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Discutam de slapii aia de 15 RON care costa cam 100 fiindca scrie Adidas pe ei? Oh, well... sunt banii tai - sau ai bietilor tai parinti - knock yourself out!

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Prin zona Ardealului, daca el o fi de pe acolo, asa se spune. Pana si la bocanci ei le spun păpuci.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Da, dar din ce am cautat eu doar slapi am gasit cu titulatura respectiva. Niste slapi de plastic ordinari pe care scrie Adidas si atita tot...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru fabian12345326):

Da, astia. 24 de dolari, ce mizerie sinistra!