| Blak32 a întrebat:

Salutare,as vrea sa stiu si eu daca ati cumparat de pe dreshnik.ro?
Vreau sa cumpar si eu o pereche de papuci si vreau sa platesc prin PayPal, costa 300 de lei, nu conteaza asta dar vreau sa stiu daca a mai cumparat cineva si daca sunt de incredere.Multumesc.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă plătești prin Paypal, nici nu mai contează dacă sunt de încredere, Paypal te protejează în caz că firma e neserioasă și primești banii înapoi.

| BogdanNyk a răspuns:

Supra cumva? Daca da, atunci iti recommand olliegandshop sau u-man.
Mie unul mi se par un pic dubiosi...

| Blak32 explică (pentru BogdanNyk):

Da,Supra,si mie mi se par cam suspiciosi..am sa ma uite pe site-urile care le-ai zis, multumesc.

| BogdanNyk a răspuns (pentru Blak32):

Cu placere happy. Mai bine astepti un black friday sau reduceri si iti iei de la ollie. Daca te uiti pe garage-store din Ungaria o sa vezi ca sunt mai scumpi ca la noi. Dreshnik sunt suspect de ieftini...nu cred ca sunt originali. Eu am estaban black gum cu 470 si sunt foarte multumit happy