| bobby_6130 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar echipament de snowboard ca vad ca a (re)venit iarna. Vad ca la shop h2o au reduceri de 40 - 50% la orice produs. Are cineva idee ce sa imi iau pentru un incepator?

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca esti incepator... crezi ca are rost sa-ti ei unul nou?
Daca iti iei unul nou, a trebui sa ai grija de el, t-i se a zgaraia, va trebui sa-l duci la reparat, sa-l ceruiesti, etc.
Te-ai dat? Iti place? Esti sigur ca vrei sa-ti iei?
Echipamentul de snowboard este destul de scump si parerea mea este ca nu merita daca nu ajungi des pe partie... Daca nu ajungi des pe partie e mai simplu sa inchiriezi unul... Nu trebuie sa il mai aduci de acasa... nu-ti ocupa spatiu degeaba... anyway... H2O are produse Forum... care sunt... scumpe... asta e sigur, nu stiu cat de bune... Daca esti incepator poate ar trebui sa cauti ceva mai ieftin... mai la mana a 2a ca sa nu te enervezi cand t-i se zgaraie placa din cauza la partia lor care nu e bine amenajata... Cauta in mai multe locuri!

| Johnny77 a răspuns:

Hello
dude sunt snowboard addict asa ca le stiu cam pe toate. Daca tii la tine cumparati o placa buna si de care sa fii multumit in sufletul tau.decat o placa de la decatlon mai bine beau banii aia.
Pun un banut deoparte si imi iau ceva fain si de calitate.
Pe mine m-au ajutat cei de la www.snowrocker.ro care au un magazin snowboard super si preturi pentru fiecare
sper sa te ajute rasunsul meu sau daca vrei intreaba-ma orice. peace