| Ionut7743 a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr iqos si vrea sa stiu aroma si nivelul de nicotina de la heets. Am văzut că sunt diferite culori si nu stiu ce sa iau.

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Dacă vrei mentolate, recomand albastru închis (Blue)
Cele turcoaz nu au o aromă de mentă așa puternică.
Iar cele mai tari sunt cele bronze/maro.
Cele portocalii sunt medii iar cele galbene sunt cele mai slabe din câte știu.
Eu sunt dată în vânt după cele albastru înschis și în general cam pe astea (și pe cele portocalii) le văd în jur. Dar cel mai bine le testezi tu pe rând și vezi care ți se potrivește cel mai bine.

| Ionut7743 explică (pentru MadRaven):

Mersi. Voiam să stiu pentru ca primesc 5 pachete pentru prima achiziție si sa stiu ce aleg. O sa aleg albastrul pentru ca am fumat marlboro mentolat dar am sa le incerc pe toate.

| MadRaven a răspuns (pentru Ionut7743):

Dacă fumezi Marlboro mentolat ia-ți 5 de Blue (albastru închis)
Și eu tot Marlboro mentolat fumam și cele 5 pachete Blue le-am luat.

| Ionut7743 explică (pentru MadRaven):

Ok. Mersi mult

| Calarasu_Isabel_1987 a răspuns (pentru MadRaven):

Eu pana acum am fumat Dunhill Negru. Ar trebui sa merg pe Heets Bronze?

| MadRaven a răspuns (pentru Calarasu_Isabel_1987):

Da, asta ar fi cea mai bună variantă. Poți experimenta totuși și cu Heets Blue să vezi cum ți se par dar ca din punct de vedere al "tăriei" cel mai bine mergi pe Bronze

| Ionut7743 explică (pentru Calarasu_Isabel_1987):

Salut. Eu am renuntst la iqos. Am achizitionat recent Logic Compact. Si sunt foarte multumit cu el.
Uite aici site.ul ca sa iti faci o idee.

https://logicvapes.ro