Întrebare recomandată | Attomm98 a întrebat:

vreau sa imi cumpar Noul iPad si nu stiu ce sa aleg dintre magazinele acestea: Emag vs Altex.

Vreau ca magazinul sa fie serios si daca se intampla ceva cu iPad-ul sa aiba un service cu oameni autorizati.

Va rog raspuns!

Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| andreibrebeanu a răspuns:

Incearca la altex e un magazin serios stiu ca eu de aici me am luat laptop.la altex e mai bine ca poti vedea produsu fata de emag.la eMAG pote sa fie contra facacut sau cu probleme din fabrica etc.

3 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Eu nu recomand eMAG.Sti de ce? La ALTEX poti vedea produsul face to face, dar la eMAG? Si am vazut pe net un om care a cumparat iPad 4 si avea 6 pixeli morti si 9 particule de praf, dar cred ca l-a luat de la resigilate.Alegi tu una! Bafta!

| qwqwwwq a răspuns:

Pai eu zic sa il cumperi de la Emag ca si eu de acolo mi-am luat telefonul

| Dark_Radu_1996 a răspuns:

Recomand eMag, e un magazin de incredere, iar de acolo mi-am luat eu xbox-ul