| saidkique a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un cooler pentru CPU si nu sunt sigur daca am ales bine. Am gasit un Contac 39 (http://www.pcgarage.ro/coolere/thermaltake/contac-39/) si mi se pare destul de OK, adica... e firma buna thermaltake, are 2 venturi de 120, 2000RPM, si 3 heat-pipe-uri de 8 mm. Mi se pare cel mai bun de pe piata... voi ce ziceti? Va rog sa raspundeti doar daca ati achizitionat si voi un cooler, nu asa din auzite sau ca sunteti voi experti. vreau sa aud de la persoane care au coolere aftermarket.

1 răspuns:
| HellShadow a răspuns:

Uite aici un cooler foarte performant:
http://www.pcgarage.ro/coolere/thermalright/hr-02-macho-rev-a-bw/
Pacat ca nu e in stoc dar poti astepta sa intre.Va merita asteptarea.Este net superior thermaltake-ului pus de tine.
Sau poti sa mergi pe true spirit tot de la thermalright si acesta fiindu-i superior thermaltake-ului.
Daca cumperi de pe Pc garage poti folosi acest voucher si ai 1% reducere: 3z1t578j
Stiu,nu e mult dar e mai bine decat nimic.