| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mobil nou. Momentan am Nokia E71 de 2 ani pe tastatura dinaia franceza. Nu prea as vrea sa iau Nokia. As prefera un BlackBerry cu tastatura qwerty sau ca asta a mea. Buget aproximativ 1000 lei.

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cu banii aia cumpara-ti mai bine un Samsung, pe mine nu prea ma incanta BlackBerry-urile. Iti recomand un Samsung Galaxy S+, bugetul poate sa depaseasca, dar este un telefon bun. Poti lua de asemenea, cu tastatura qwerty si un Samsung Galaxy Pro http://images.fonearena.com/......-pro_1.jpg fie BlackBerry 9000 Bold sau 8520 Curve, insa ti-l recomand mai repede pe cel din urma. Bafta!