| IlincaMaria a întrebat:

happy As vrea si eu sa stiu cam cat costa un BlackBerry pe puncte si pret normal. Dau funda happy.

P.S. - Stiti si alte telefoane cu tastatura qwerty in afara de cele de la Nokia? kiss

4 răspunsuri:
| BlackChocolate a răspuns:

BlackBerry pe puncte: 3 mil jumate pret normal: 6 mil jumate cam asa...alt telefon cu tasta qewrty pe care il stiu este Samsung c3222 chat big grin dar de ce nu preferi Nokia?

| IlincaMaria explică (pentru BlackChocolate):

Da, nu ca nu prefer Nokia, ci imi place mult lackberry.

| BlackChocolate a răspuns (pentru IlincaMaria):

Nokia e mai ieftinut decat un BlackBerrybig grin

| IlincaMaria explică (pentru BlackChocolate):

Da, adr nu arata asa de marfa. Dar in puncte [ cum ar fi 600 de puncte costa un... ] cat este?