| StoicaAndi a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar un tricou de pe internet cu textul wanted pe el si imaginea aia wanted.Nu il vreau de pe okazii.Nu vreau sa il personalizez ca costa cam mult.Va rog ajutati-ma daca puteti. Funda

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Daca gasesti in magazine. Daca nu incearca pe tocmai.ro si acolo te intalnesti fata in fata cu vanzatorul si sunt de la tine din oras tongue Pe Okazii nu toti vanzatorii sunt de incredere, ca sa iti dai seama care sunt de incredere te uiti in dreapta si scrie ceva cu 100% vanzator.

| AdrianVoicu a răspuns:

LeTrico.ro

| costan a răspuns:

Il poti personaliza aici, pretul este foarte bun: ( http://www.tu.ro/tu-costan/tricouri.html )