| alexandra7199271 a întrebat:

Salut, vreau să îmi mai fac 2 găuri în urechi, mi-am comandat după shein un apart mic de plastic care are și cerci, credeți ca e bun?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este bun, fiindca nu poti sa-ti sterilizezi si sa-ti faci singura gaurile in urechi, fiind extrem de greu sa faci asta, putand sa te mutilezi singuar sau sa te infectezi.

| Xox0 a răspuns:

In mod normal te duci undeva anumea sa-ti faci gauri, dar din moment ce ti-ai luat tu aparat pentru gaurit, dezinfecteaza acul.

| Ilovedinero a răspuns:

Cred ca stiu de care spui si dupa parerea mea alea sunt cele mai bune. Poti controla in totalitate miscarea, o faci repede si durerea o simti abia dupa.Singurul lucru si cel mai important cand iti dai gauri in urechi este sa dezinfectezi/sterilizezi ustensilele si locul in care vrei sa iti faci gaura.

| Alecsandru322 a răspuns:

De ce nu te duci la cineva care are habar?

| AndreiGro1 a răspuns:

Dacă desimfectezi zona chiar și aparatul, acul, etc. Totul ar trebui sa fie bine