| Goddessss a întrebat:

Cineva care a comandat de pe shein?
Aștept păreri

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu, dar probabil ca materialul hainelor nu este unul calitativ. Asa de popular a devenit Shein asta laughing?

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

știu, dar faza e ca am văzut niște accesorii foarte frumoase.
într-adevăr calitatea lor (hainelor) nu e wow știm si motivul si pe lângă asta am auzit și lucruri mai rele cum ar fi faptul ca oamenii care le fac sunt ca niște roboti si nu e ok.
fast market, dar mi s au părut drăguțe unele chestii si chiar sunt mai ieftine și da, am nevoie de bani... sa economisesc si am văzut si review-uri okey.
hit sau miss cum se zice