| mara7 a întrebat:

happy ziua prietenului meu este maine,azi i-am luat un ceas iar cand am ajuns acasa i-am intrebat pe niste prieteni cum li se pare si toti au zis ca e prea mare pentru el pentru ca e destul de inalt si nu foarte facut.si vreau sa merg sa ii iau maine altu` sau sa-l schimb daca se poate.as dori sa-mi dati ceva idei cu modele de ceas nu foarte maribig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani prietenului tau. Daca repeti intrebarea la categoria asta, crezi ca rezolvi ceva?

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Uita-te pe site asta si fa-ti o idee.:) http://www.japora-ceasuri.ro/ceasuri-barbatesti-c-103.html