| Drami a întrebat:

Salutare!

Am o mica nelamurire...
Imi doresc o jacheta si o pereche de pantaloni de pe h&m, doar ca in acest moment marimea mea este epuizata in magazinele din Romania.In Anglia am observat ca marimea e disponibila.Ar fi rentabil sa comand din Anglia? Daca da,ar fi implicate alte costuri precum cele de transport, si cam cat ar dura?

1 răspuns:
| Lina1993 a răspuns:

Cu siguranta ar fi bagate si costurile de transport, trebuie sa te uiti pe site-ul lor sa vezi in primul rand daca livreaza in Romania si daca gasesti, sigur va scrie si cat te costa. Cred ca ar dura in jur de doua saptamani dar nu pot spune sigur, cam atat a durat sa trimit un colet de aici in Anglia