| Jokerul_6271 a întrebat:

Daca comand de pe site ul apple un ipad ce costuri mai platesc pentru transport? Care va fi totalul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula toate magazinele online afiseaza si tarifele pentru transport, in functie de distanta si valoarea comenzii, asa ca uita-te pe site si ai sa gasesti. Numai bine!

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Jokerul.Îţi recomand să dai comandă de pe eMAG: http://bit.ly/efn7L2.De când a apărut preţul a scăzut cu 700 ron.Menţionez că aici ai şi livrare gratuită! O zi bună!

| APPLE_5643 a răspuns:

Http://store.apple.com/us/configure/MC755LL/A?mco=MjE0OTI0MzY
in caseta din dreapta"summary"scrie"free shiping"(transport gratuit). deci nu trebuie sa platesti in plus.