| Danuta_Dany_1980 a întrebat:

Am plasat o comanda pe eMAG in data de 4 august (sambata) prin curier, ramburs. Cam in cat timp imi pot primi comanda?
PS: Produsul e de la Terra Sport (partener cu eMAG)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Marti-miercuri cel mai probabil

| Danuta_Dany_1980 explică (pentru Adry05):

O sa-mi trimita informatii pe e-mail sau la telefon? just sayin'

| Adry05 a răspuns (pentru Danuta_Dany_1980):

O sa-ti scrie pe mail cand au expediat comanda si parca dau si sms, primesti informatii sigur oricum, pe mail sigur dar EMAG parca trimiteau si mesaje pe telefon

| RAY a răspuns:

Depinde prin ce firma de curierat s-a trimis produs, suna la terra sport si vezi awb