| AkaSoso a întrebat:

Salutare!

Ce stiti despre aplicatia de cashback Tipli? Tot vad reclame online despre ea si ma gândeam: este ceva necurat la mijloc sau nu?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Nu este nimic necurat. O folosesc de mai mult de un an si la fiecare achizitie mi-am primit banii inapoi. La unele dureaza si pana la 3 luni pentru ca, cei de la care ai cumparat sa se asigure ca nu vei face retur intre timp.

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu am auzit de ea

| cartman666 a răspuns:

Buna Aka! Sunt mai multe platforme de cashback in Romania. Cele mai mari procente de cashback si cel mai mare bonus de bun venit le găsești aici: https://cashclub.ro/register?ccref=OwPkv2gQ