| Vladys63 a întrebat:

Salutare colegi! Vreau si eu sa vad ce ati alege in locul meu...am un Nokia E52 de care sunt super multumit, dar as vrea totusi sa il schimb deoarece as vrea ceva cu tastatura full qwerty. Ce ati alege in locul meu (gama Nokia sau Blackberry)? Ofer si funda la un raspuns care sa ma convinga sa iau acel model de telefon.
P. S. : Cred ca cele mai faine telefoane de la Nokia sunt Nokia E71, sau Nokia E72, iar de la Blackberry este modelul 9700 Bold.

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

N97

| Vladys63 explică:

@ push2gl : Dupa cum am spus vreau ceva full qwerty, iar N97 am avut si e o dezamagire pentru Nokia, dar merci pentru raspuns.
@byA : Iau in considerare si parerea ta, dar mai astept si alte pareriwinking

| Vladys63 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar am luat cu totul si cu totul alta decizie.

| byA_2807 a răspuns:

Nokia E52 pentru ca e mai dragutss:X:X:Xbig grin