| liviustefan89 a întrebat:

Cu totii stim ca se apropie revelionul si unora dintre noi ne plac artificiile. As dori ceva detalii despre siteul ekopiro.ro...daca a mai comandat cineva! As vrea sa stiu daca sunt seriosi, cu ce curier livreaza, cat timp dureaza livrarea! Am dat o comanda de circa 450 de lei pe data 16.12 si nu a sosit nici pana azi! As vrea ceva detalii de la cei care au comandat!

4 răspunsuri:
| Tpufan123 a răspuns:

Au comandat niste prieteni de-ai mei, comanda a durat o saptamana parca, am auzit de la ei ca astea vin din Cehia

| Frank51 a răspuns:

Nu am comandat, insa cunosc oameni care au comandat si a fost ok. Site-ul este safe, deci nu trebuie sa te ingrijorezi, cel mai ok este sa comanzi cu ~ o luna inainte ca sa nu fie aglomerat.

| IstvanBoros a răspuns:

Este teapa... Sunt niste escroci. NU recomand celor care tin la banii lor munciti. ...Si in plus, grija cu legile de la noi.