| eeowin a întrebat:

A comandat cineva carti de pe amazon.com sau uk? As vrea sa stiu cat adauga ca taxe de transport, in aprox.cat timp ajunge comanda si cum se face livrarea - prin posta, curier sau se ridica de la vama?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu are sens sa iei de pe.com daca le gasesti si pe co.uk, mai ales ca in cazul asta o sa le primesti din UE deci adio vama, adio taxe suplimentare, transportul e infim (vine cu curier pina la tine la usa si platesti cam cit ai plati curierul din Bucuresti in tara).